Ons kantoor is uw partner voor het beheer van uw assurantieportefeuille!

 

 

 

Team van Haags Assuradeuren Bedrijf BV

Connie van Meel van Rijn

Assurantie adviseur

T: 070-44700442

E: connie@goemans.nl

    Cora den Heijer

    schadeafwikkeling

    T: 070 - 44 70 047

    E: cora@goemans.nl

      Masja Fonk

      assurantie adviseur

      T: 070 - 44 70 040

      E: masja@goemans.nl

        Zahra Taky

        Assurantie adviseur

        T: 070-44700444

        E: zahra@goemans.nl

          Rob Goemans

          Directeur

          T: 070 - 44 70 048 

          E: rob@goemans.nl

            Ron Starrenburg

            Hoofd afdeling acceptatie

            T: 070 - 44 70 041 

            E: ron@goemans.nl

              Waar kunt u ons vinden?

              Contact

              Heeft u vragen over een van onze diensten of heeft u een reactie of opmerking voor ons? Dan kunt u contact opnemen via onderstaand contactformulier.

              U kunt ons natuurlijk ook bellen of even langs komen op ons kantoor.